Ana Sayfa

   Hakkımızda    Ürünler    Haberler    Projelerimiz    Eğitim

   Bize Ulaşın

 

   

Fırçasız DC Servo motorlar

BLDC motorları oldukça verimlidir ve geniş bir hız aralığını kapsar. Nanotec, iç ve dış rotor motorlarının yanı sıra çok sessiz çalışma özelliklerine sahip fırçasız motorlar sunar.

 

 

Step Motorlar

Nanotec Step Motorları, bir çok farklı ölçüde, Redüktörsüz, frensiz ve encoder olmadan farklı uygulamalar için çözümler üretir. Step motorlar, düşük hız ve yüksek torkta çalışmaya uygundur.

 

Entregre Step & DC Servo Motorlar

Motor, Sürücü ve enkoder'in bir arada olduğunuz sürücüler ile hassas hız, pozisyon ve tork kontrolü yapabilirsiniz

Programlanabilir ayrıca üzerinde bulunan haberleşme protokolleri veya PulseDirection veya Analog ile kontrol edilebilirler.

 


   

BLDC ve Step Motorlar için Sürücüler

Nanotec'in motor kontrollerleri, hem step motor hemde DC Servo motorları kontrol edecek şekilde dizayn edilmiştir. Enkoder veya Hall Sersörler ile kapalı çevrim çalışmaya uygundur.

 

Robotik ve AGV Platform

Nanotec, fieldbus arabirimli tekerlek sürücüleri ve AGV'ler için bir geliştirme ve değerlendirme platformu sunar.

 

Yazılım

Plug & Drive Studio, motor kontrol cihazlarının devreye alınması ve programlanması için ücretsiz bir yazılımdır. Yazılım CAN (IXXAT), seri, Ethernet ve USB arayüzlerini destekler.

 


   

Linear actuatorler

Nanotec üç versiyonda lineer aktüatörler sunar: Trapez veya ACME vida ile sipariş edilebilirler.

 

 

Vidalar ve Somunlar

Lineer aktüatörler için, "lead screw" vidalar çeşitli aralıklar, çaplar ve uzunluklarda mevcuttur. Birçik çeşitli versiyonlarda mevcuttur.

 

 

Redüktörler

Nanotec, BLDC motorları ve step motorlar için planet ve sonsuz Redüktöler sunar. Yüksek torklu planet redüktör yüksek tork ve yüksek karlılık sağlar.

 


   

Encoder

Motorlar ve doğrusal aktüatörler için, vibrasyona dayanıklı yüksek çözünürlüklü optik enkoder çeşitleri mevcuttur.

 

 

Fren Modülleri

Nanotec tutma frenleri kompakt bir flanş tasarımına ve asbestsiz sürtünme balatalarına sahiptir. Önceden ayarlanmış hava boşlukları sayesinde aşınmaya dayanıklı ve kurulumu kolaydır.

 

 

 

Aksesuarlar

Nanotec motorlarımız, sürücülerimi ve aktuatörlerimiz için kablolamayı ve çalıştırmayı kolaylaştıran geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur.