SOLOMON 3D Logo

   Ana Sayfa

   Hakkımızda    Ürünler    Haberler    Projelerimiz    Eğitim

   Bize Ulaşın

 

AccuPick 3D – Bin-Picking için akılcı çözümler

Solomon AccuPick 3D, piyasadaki diğer benzer ürünlerden daha üstün, güçlü bir robotik 3D görüntü çözümüdür.
Kapsamlı yapay zeka tabanlı görsel denetim yazılım algoritması ve çok markalı robot hareket planlama arayüzü ile birlikte değişken
3B görüntü donanımı uyumluluğu, AccuPicK 3D'yi robotik 3B görüntü projeleriniz için mükemmel hepsi bir arada çözüm haline getirir

Paketleme

Gıda

e-Ticaret

Lojistik


AccuPick´in Avantajları

Çoklu 3B Tarayıcı Uyumluluğu

Solomon AccuPick 3D yazılımı, tek bir tarayıcı markası ile sınırlı değildir. Doğruluk gereksinimlerine, tarama aralığına ve bütçe endişelerine bağlı olarak Solomon, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilmeniz için en rekabetçi ve uygun 3D tarayıcı paketlerini sunabilir.

 

CAD Dosyası Gerekmez

Geleneksel CAD tabanlı tanıma teknikleriyle karşılaştırıldığında SOLOMON AccuPick 3D,
ideal toplama noktalarını tanımasına yardımcı olan bir AI modeli oluşturmak için yalnızca görüntülerin yüklenmesini gerektirir.
Sürükle ve bırak akış şeması, kullanıcıya istenen görevleri kurmak ve düzenlemek için modüler bloklar sağlar.


Şirket içi AI Tanıma Algoritması

Solomon, günümüzün Esnek İmalat Sistemlerine (FMS) uyum sağlayan CAD'den bağımsız bir çözüm sunar. Şirket içi yapay zeka algoritmamız, nesneleri insan benzeri bilişle tanımayı hızlı bir şekilde eğitebilir ve öğrenebilir ve robotların nesneleri tam olarak sınıflandırmasına olanak tanır.

 


Robot Hareket Planlaması


AccuPick 3D hareket planlama modülü, robotunuzun her bir BinPicking görevi ile çarpışmadan tamamlaması için ihtiyaç duyduğu en uygun yolu simüle eder. Piyasadaki diğer çözümlerin aksine AccuPick 3D, 6 eksenli robotun ana / bağımlı kontrolüne izin verir.


Geniş Desteklenen Robot Yelpazesi


AccuPick 3D, 20'den fazla robot markasını doğrudan destekleyen ve büyük PLC'lerle iletişim kuran yerleşik bir jenerik arayüze sahiptir. Bu büyüyen liste, ortaklarımıza ihtiyaçlarına en uygun robot çözümünü seçme esnekliği sağlar.

 

3D Tarayıcı Görüş Alanı (FOV)

SOLOMON 3D_3D Scanner Field of view (FOV )


AccuPick SV-S

AccuPick 3D, aktif Stereo Vision (SV) kullanan sınıfının en iyisi 3D kamera olan Intel'in RealSense teknolojisi ile entegre etti.

Yeni SV Serisi, e-ticaret ve lojistik endüstrilerinde çöp toplama için harika bir araçtır, ancak fabrikalarda yaygın olarak bulunan
metal ve plastik nesnelerin toplanmasını otomatikleştirmek için de kullanılabilir. Geleneksel olarak, kutu toplama uygulamaları,
 yapılandırılmış ışık ve lazer üçgenleme teknolojilerini kullanan maliyetli ve bir mm'nin altında doğrulukta 3D tarayıcılara dayanır.

AccuPick 3D AI tabanlı yazılım, Intel RealSense kompakt ve uygun fiyatlı renkli kameraların tüm avantajlarından yararlanabilir.
Küçük form faktörlü tarayıcı, onu bir robota bağlamayı ve bireysel uygulamalar için gereken doğruluk ve Görüş Alanına (FOV)
bağlı olarak çalışma mesafesini ayarlamayı kolaylaştırır; tarayıcının robotun hareketini engelleyebileceğinden endişelenmeden.
RealSense, hızlı görüntü elde etme oranıyla hareket halindeki öğeleri de tarayabilir

 
   

 

 

AccuPick 3D
Hızlı, Doğru, Akıllı